Fenerbahçe Düşyeri Çocuk Deneyim Kulübü

Fenerbahçe Düşyeri Çocuk Deneyim Kulübü Fenerbahçe Düşyeri Deneyimleri, Düşyeri’nin kendi uzman ekiplerince ve beraber çalıştığı partner ekiplerle çocuklarımızın günümüzün dayattığı tüketici bireyliğinden, üretici bireyliğine geçişi için dizayn ediliyor.

Stem+A (Bilim, Teknoloji, Matematik, Sanat ve Mühendislik) başlığındaki her branş için hazırlanan deneyimler, çocuklarımıza sanat ile harmanlanan eğlenceli ve eğitici eğitimi çocuklarımızla buluşturuyor. Branşları birbirinden ayırmayan ve bir bütün olarak görüp sanatla buluşturan Stem+A deneyimlerinde, çocuklarımız tüketici değil üreten bireyler olarak kendilerini gerçekleştiriyor.

Fenerbahçe Düşyeri Bilim Deneyimleri

Eğlenceli ve eğitici bir yaklaşımla çocukların bilimin muhteşem dünyasını keşfetmesini sağlayan Bilim Deneyimleri, sanatla harmanlanan renkli ve yaratıcı bir deneyim platformu olarak çocuklarımızla buluşuyor.

Fenerbahçe Düşyeri Mühendislik Deneyimleri

Toplumsal cinsiyet eşitliği bilinciyle hem kız hem de erkek çocuklarımızın mühendislikle tanıştıran Mühendislik Deneyimleri, yaratıcı fikirler, parlak çözümler ve üreticiliğin ortaya çıkmasını sağlayan bir platform sunuyor. Sanatla renklenen mühendislik dünyasını çocuklarımızla buluşturuyor.

Fenerbahçe Düşyeri Matematik Deneyimleri

Matematik daha önce hiç bu kadar renkli olmamıştı! Eğlenceli eğitim modeliyle matematiği çocuklarımıza sevdiren Matematik Deneyimlerinde tüm çocuklarımız, sanat ve yaratıcılığın matematikle nasıl buluşabileceğini keşfediyor.

Fenerbahçe Düşyeri Sanat Deneyimleri

‘Herşey bir düşle başlar’ sloganıyla tüm içeriklerini hazırlayan Düşyeri, Fenerium’da tüm çocuklarımızla renkli sanat deneyimlerini buluşturuyor. Çocuklarımızın yaratıcı, üretici ve kendini gerçekleştiren bireyler olmalarına destek veren Sanat Deneyimlerinde tüm çocuklarımız özgürce düşleme ve üretme deneyimini yaşıyor.

Fenerbahçe Düşyeri Teknoloji Deneyimi

Teknolojinin faydalarını hayatımıza dahil eden bir anlayışla çocuklarımız; teknolojiyi keşfetme, problem çözme, çözüm üretme, üretici ve yaratıcılığını kullanma kapsamında sanatla renklenen Teknoloji Deneyimleri yaşıyor.