Loading

DUYGU ÜZÜM KULAN İLE DRAMA KURSU

Drama Kursu Atölyesi çocukları tiyatro sahnesiyle tanıştırırken özgüvenlerini geliştirerek yaşıtları arasındaki iletişimi güçlendirecek. Atölye sayesinde çocuklar birbirleriyle yardımlaşarak, beraber hayal ederek ve bunu atölye sonunda bir üretime dönüştürerek ekip olmanın keyfini çıkaracak ve bunun önemini küçük yaşta kavramış olacaktır.

Ayrıca atölye, bir tiyatro oyunu sergiliyor olmanın etkisiyle, çocukların topluluk içinde kendini ifade etme yeteneklerinin gelişmesine yardımcı olacaktır.

Detaylar ve Önemli Bilgiler

Duygu Üzüm Kulan Kimdir ?

Duygu Üzüm Kulan, İstanbul’da doğdu. Liseyi Bilfen Koleji’nde bitirdikten sonra Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’ne devam etti. Mario Gonzalez’den commedia dell’arte, Meltem Cumbul’dan Eric Morris methodu, Alessandra Paoletti’den de performans atölyeleri alan Kulan, Duru Tiyatro’da yönetmenliğini Hakan Çimenser’in üstlendiği Veronalı İki Centilmen oyununda yer almıştır. Tiyatro çalışmalarına İstanbul Devlet Tiyatrosu’nda devam etmektedir. Çocuklarla çalışmaya başladıktan sonra 6-16 yaş çocuk psikolojisi ve Wisc-R Zeka Testi uygulayıcısı eğitimi alan Arat, Art Therapy yöntemiyle ilgilenmiş ve bütün bunları drama ve tiyatroyla harmanladığı kendi müfredatını oluşturmuştur.

Kontenjan

Sınıflar 12 kişiliktir.
Program en az 8 kişi olduğunda açılır.

Tarihler

CUMARTESİ:

1.Grup:6 Ekim – 24 Kasım arası 8 hafta / Her Cumartesi /

Saat: 13:00 – 14:00 arası / Seviye: 7– 12 yaş grubu

PAZAR:

2.Grup:7 Ekim – 25 Kasım arası 8 hafta / Her Pazar /

Saat: 13:00 – 14:00 arası / Seviye: 7 – 12 yaş grubu

Fiyatı

8 Haftalık toplam kurs bedeli: 690. TL

Not

Kurs bitiminde çocuklar ebeveynlerine oyun sergileyeceklerdir.

8 Haftalık Kurs Bedeli: 690 TL

Bilgi ve Kayıt için formu doldurabilir veya

0216 700 10 83 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?
Registration is disabled.

Want to Login?

Forgot Password?